Hypotéky bez doložení příjmů
8.5.2019
0

Dostat hypotéku je jedna věc, ale schopnost splácet je zase druhá. Je dobré dopředu vědět, že budete schopni dávat určitou částku peněz každý měsíc několik let pryč. Je dobré si třeba některé měsíce zkusit odložit tak velkou částku, jestli to zvládnete bez toho nebo ne. Někdy problémoví klienti, kteří dostali nějaký nepříjemný záznam do registru, tak nedostanou žádnou hypotéku u banky, protože žadatel musí mít opravdu všechno v pořádku a to také registry. Úplně stoprocentní hypotéka, jak bylo dříve, to už neexistuje.

statistika.jpg

Že byste nemuseli vůbec doložit příjmy nebo byste vlastně mohli mít několik velkých záznamů v registru a že by se na to nikdo z pracovníků ani nepodíval, to se opravdu nestane. Tahlehypotéka bez dokládání příjmů FAHD bude pro vás snadno dosažitelná a vše bude pro vás ve vašem zájmu a to včetně i délky splatnosti a výši měsíčních splátek a to vše hlavně dle vašich finančních možností.
Jediná podmínka
Podmínka pro to abyste tohle všechno dostali bez problémů, zní následovně. Musíte vlastnit nemovitost. Tu nemovitost zastavit. Bude to sloužit jako hlavní jistota pro společnost. Nikdo vám nemůže půjčit peníze na dobré slovo, to takhle nefunguje. Vy nebudete muset dokazovat, že máte příjmy, ale musíte to pojistit tím, že zastavíte nemovitost a určitě to tak bude. Určitě si všechno dopředu promyslete, abyste pak nebyli zklamaní a nepřišli o vaše bydlení nebo něco, co vlastníte. Pokud ale všechno půjde dobře, vy budete splácet, tak rozhodně nemusíte mít z ničeho strach, že by vám někdo něco vzal a tak podobně, to rozhodně ne.

růst ekonomiky.jpg

  • Zkuste zažádat online – nemusíte se obtěžovat cestováním na pobočku, kde budete muset být fyzicky, protože tohle stačí vyřešit online
  • Zavolejte, zeptejte se – možná to spousta lidí nezná a neví, co je to nebankovní hypotéka, jaké jsou hlavní rozdíly, výhody a nevýhody, takže my všechno vysvětlíme přes telefon, to bude nejrozumnější a pro vás jistě také nejpřijatelnější
  • Podnikatelé dokládají daňové přiznání